Özel İlkem Yükseköğretim Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel İlkem Yükseköğretim Öğrenci Yurdu Yalova Merkez adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel İlkem Yükseköğretim Öğrenci Yurdu Yalova müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel İlkem Yükseköğretim Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel İlkem Yükseköğretim Öğrenci Yurdu Harita

Özel İlkem Yükseköğretim Öğrenci Yurdu Adres
Yalova Meslek Yükseköğretim Okulu Yanı Erguvan Sokak, No: 5, Merkez, Yalova, Yalova Merkez/Yalova

Özel İlkem Yükseköğretim Öğrenci Yurdu Telefon
(226) 811 5266

Yalova ilimizin Yalova Merkez ilçesinde bulunan Özel İlkem Yükseköğretim Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Yalova Merkez ilçesinde bulunan Özel İlkem Yükseköğretim Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Tuna Yüksek Öğretim Erkek Öğrenci Yurdu Yalova Merkez Yalova başlıklı yazımız ile Tuna Yüksek Öğretim Erkek Öğrenci Yurdu adres, Tuna Yüksek Öğretim Erkek Öğrenci Yurdu harita ve Tuna Yüksek Öğretim Erkek Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.