Özel İhtiyat Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel İhtiyat Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Atakum adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel İhtiyat Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Samsun müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel İhtiyat Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel İhtiyat Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Harita

Özel İhtiyat Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Adres
Yeni Mahallesi, Serin Sokak, 16, Atakum/Samsun

Özel İhtiyat Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Telefon
(362) 437 2686

Samsun ilimizin Atakum ilçesinde bulunan Özel İhtiyat Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Atakum ilçesinde bulunan Özel İhtiyat Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Esenevler Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu Atakum Samsun başlıklı yazımız ile Özel Esenevler Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu adres, Özel Esenevler Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu harita ve Özel Esenevler Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.