Özel İ. Y. E. Vakfı Ortaöğretim Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel İ. Y. E. Vakfı Ortaöğretim Öğrenci Yurdu İlkadım adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel İ. Y. E. Vakfı Ortaöğretim Öğrenci Yurdu Samsun müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel İ. Y. E. Vakfı Ortaöğretim Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel İ. Y. E. Vakfı Ortaöğretim Öğrenci Yurdu Harita

Özel İ. Y. E. Vakfı Ortaöğretim Öğrenci Yurdu Adres
Adalet Mahallesi, 100. Yıl Bulvarı, No: 248, İlkadım/Samsun

Özel İ. Y. E. Vakfı Ortaöğretim Öğrenci Yurdu Telefon
(362) 233 1979

Samsun ilimizin İlkadım ilçesinde bulunan Özel İ. Y. E. Vakfı Ortaöğretim Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. İlkadım ilçesinde bulunan Özel İ. Y. E. Vakfı Ortaöğretim Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel İrşadiye Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu Bafra Samsun başlıklı yazımız ile Özel İrşadiye Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu adres, Özel İrşadiye Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu harita ve Özel İrşadiye Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.