Özel Hisar Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Hisar Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Bolu Merkez adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Hisar Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Bolu müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Hisar Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Hisar Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel Hisar Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
Hisar Tepesi Gölyüzü Mahallesi, Fevzi Paşa Caddesi, No: 12, Merkez, Bolu Merkez/Bolu

Özel Hisar Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(374) 215 6561

Bolu ilimizin Bolu Merkez ilçesinde bulunan Özel Hisar Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Bolu Merkez ilçesinde bulunan Özel Hisar Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Bolu Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Bolu Merkez Bolu başlıklı yazımız ile Özel Bolu Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu adres, Özel Bolu Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu harita ve Özel Bolu Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.