Özel Hisar Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Hisar Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Bartın Merkez adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Hisar Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Bartın müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Hisar Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Hisar Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel Hisar Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
Kemerköprü Mahallesi, Tarla Sokak, No: 16, Merkez, Bartın Merkez/Bartın

Özel Hisar Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(378) 228 7544

Bartın ilimizin Bartın Merkez ilçesinde bulunan Özel Hisar Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Bartın Merkez ilçesinde bulunan Özel Hisar Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Başarı Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu Bartın Merkez Bartın başlıklı yazımız ile Özel Başarı Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu adres, Özel Başarı Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu harita ve Özel Başarı Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.