Özel Hisar Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Bornova iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Hisar Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Bornova Bornova adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Hisar Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Bornova İzmir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Hisar Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Bornova yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Hisar Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Bornova Harita

Özel Hisar Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Bornova Adres
Mevlana Mahallesi, 1722 Sokak, No: 3, Bornova/İzmir

Özel Hisar Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Bornova Telefon
(232) 339 1384

İzmir ilimizin Bornova ilçesinde bulunan Özel Hisar Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Bornova ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Bornova ilçesinde bulunan Özel Hisar Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Bornova iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Yunus Emre Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu Bergama İzmir başlıklı yazımız ile Özel Yunus Emre Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu adres, Özel Yunus Emre Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu harita ve Özel Yunus Emre Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.