Özel Hisar Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Hisar Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu Yeşilhisar adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Hisar Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu Kayseri müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Hisar Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Hisar Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu Harita

Özel Hisar Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu Adres
Fatih Mahallesi, Yurt Sokak, No: 22, Yeşilhisar/Kayseri

Özel Hisar Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu Telefon
(352) 651 2831

Kayseri ilimizin Yeşilhisar ilçesinde bulunan Özel Hisar Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Yeşilhisar ilçesinde bulunan Özel Hisar Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Hamidiye Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu Develi Kayseri başlıklı yazımız ile Özel Hamidiye Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu adres, Özel Hamidiye Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu harita ve Özel Hamidiye Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.