Özel Hesna Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Hesna Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Konak adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Hesna Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu İzmir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Hesna Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Hesna Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel Hesna Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
Güneşli Mahallesi, 503. Sokak, No: 4, Konak/İzmir

Özel Hesna Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(232) 255 6616

İzmir ilimizin Konak ilçesinde bulunan Özel Hesna Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Konak ilçesinde bulunan Özel Hesna Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Tunagür Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Buca İzmir başlıklı yazımız ile Özel Tunagür Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu adres, Özel Tunagür Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu harita ve Özel Tunagür Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.