Özel Hedef Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Hedef Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Bornova adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Hedef Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu İzmir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Hedef Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Hedef Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Harita

Özel Hedef Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Adres
Erzane Mahallesi, 61. Sokak, No: 12, Bornova/İzmir

Özel Hedef Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Telefon
(232) 339 5503

İzmir ilimizin Bornova ilçesinde bulunan Özel Hedef Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Bornova ilçesinde bulunan Özel Hedef Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Aşıyan Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Bornova İzmir başlıklı yazımız ile Özel Aşıyan Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu adres, Özel Aşıyan Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu harita ve Özel Aşıyan Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.