Özel Hatice Sultan Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Hatice Sultan Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Ortahisar adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Hatice Sultan Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Trabzon müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Hatice Sultan Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Hatice Sultan Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel Hatice Sultan Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
Kalkınma Mahallesi, Akif Saruhan Caddesi, Kayabaşı Sokak,, Ortahisar/Trabzon

Özel Hatice Sultan Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(462) 325 0769

Trabzon ilimizin Ortahisar ilçesinde bulunan Özel Hatice Sultan Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Ortahisar ilçesinde bulunan Özel Hatice Sultan Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Zehra Hanım Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Trabzon Ortahisar Trabzon başlıklı yazımız ile Özel Zehra Hanım Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Trabzon adres, Özel Zehra Hanım Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Trabzon harita ve Özel Zehra Hanım Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Trabzon telefon hakkında bilgiler verilmektedir.