Özel Halitpaşa Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Halitpaşa Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu Saruhanlı adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Halitpaşa Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu Manisa müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Halitpaşa Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Halitpaşa Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel Halitpaşa Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
Halitpaşa Kasabası, Saruhanlı/Manisa

Özel Halitpaşa Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(236) 368 1198

Manisa ilimizin Saruhanlı ilçesinde bulunan Özel Halitpaşa Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Saruhanlı ilçesinde bulunan Özel Halitpaşa Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan KYK Muradiye Öğrenci Yurdu Şehzadeler Manisa başlıklı yazımız ile KYK Muradiye Öğrenci Yurdu adres, KYK Muradiye Öğrenci Yurdu harita ve KYK Muradiye Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.