Özel Halime Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Halime Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Serdivan adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Halime Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Sakarya müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Halime Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Halime Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel Halime Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
İstiklal Mahallesi, Çark Caddesi, Değirmen Sokak,, Serdivan/Sakarya

Özel Halime Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(264) 277 4151

Sakarya ilimizin Serdivan ilçesinde bulunan Özel Halime Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Serdivan ilçesinde bulunan Özel Halime Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Gölbaşı Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Serdivan Sakarya başlıklı yazımız ile Özel Gölbaşı Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu adres, Özel Gölbaşı Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu harita ve Özel Gölbaşı Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.