Özel Halim Baba Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Halim Baba Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Turgutlu adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Halim Baba Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Manisa müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Halim Baba Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Halim Baba Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Harita

Özel Halim Baba Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Adres
Altay Mahallesi, Piyaleoğlu Caddesi, No: 163, Turgutlu/Manisa

Özel Halim Baba Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Telefon
(236) 314 0055

Manisa ilimizin Turgutlu ilçesinde bulunan Özel Halim Baba Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Turgutlu ilçesinde bulunan Özel Halim Baba Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Mimar Sinan Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Şehzadeler Manisa başlıklı yazımız ile Özel Mimar Sinan Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu adres, Özel Mimar Sinan Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu harita ve Özel Mimar Sinan Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.