Özel Halilrıfatpaşa Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Halilrıfatpaşa Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Konak adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Halilrıfatpaşa Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu İzmir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Halilrıfatpaşa Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Halilrıfatpaşa Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Harita

Özel Halilrıfatpaşa Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Adres
Halil Rıfatpaşa Caddesi, No: 189, Konak/İzmir

Özel Halilrıfatpaşa Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Telefon
(232) 228 4074

İzmir ilimizin Konak ilçesinde bulunan Özel Halilrıfatpaşa Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Konak ilçesinde bulunan Özel Halilrıfatpaşa Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Arıdil Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu Konak İzmir başlıklı yazımız ile Özel Arıdil Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu adres, Özel Arıdil Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu harita ve Özel Arıdil Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.