Özel Halil Türkkan Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Halil Türkkan Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Maltepe adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Halil Türkkan Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu İstanbul müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Halil Türkkan Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Halil Türkkan Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel Halil Türkkan Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
Çınar Mahallesi, Akel Sokak, No: 2, Maltepe/İstanbul

Özel Halil Türkkan Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(216) 489 7650

İstanbul ilimizin Maltepe ilçesinde bulunan Özel Halil Türkkan Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Maltepe ilçesinde bulunan Özel Halil Türkkan Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Hızır Tatoğlu Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu Maltepe İstanbul başlıklı yazımız ile Özel Hızır Tatoğlu Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu adres, Özel Hızır Tatoğlu Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu harita ve Özel Hızır Tatoğlu Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.