Özel Halil Öztürk Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Halil Öztürk Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Bornova adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Halil Öztürk Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu İzmir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Halil Öztürk Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Halil Öztürk Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel Halil Öztürk Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
Evka-3, Mahallesi, 108 / 5 Sokak, No: 1 Bornova/İzmir

Özel Halil Öztürk Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(232) 375 8299

İzmir ilimizin Bornova ilçesinde bulunan Özel Halil Öztürk Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Bornova ilçesinde bulunan Özel Halil Öztürk Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Altındağ Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu Bornova İzmir başlıklı yazımız ile Özel Altındağ Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu adres, Özel Altındağ Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu harita ve Özel Altındağ Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.