Özel Güven Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Karesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Güven Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Karesi Karesi adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Güven Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Karesi Balıkesir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Güven Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Karesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Güven Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Karesi Harita

Özel Güven Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Karesi Adres
Kasaplar Mahallesi, Çatal Sokak, No: 16, Adnanmenderes, Karesi/Balıkesir

Özel Güven Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Karesi Telefon
(266) 243 8049

Balıkesir ilimizin Karesi ilçesinde bulunan Özel Güven Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Karesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Karesi ilçesinde bulunan Özel Güven Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Karesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Akdeniz 2 Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Karesi Balıkesir başlıklı yazımız ile Özel Akdeniz 2 Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu adres, Özel Akdeniz 2 Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu harita ve Özel Akdeniz 2 Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.