Özel Güney Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Güney Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Karesi adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Güney Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Balıkesir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Güney Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Güney Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Harita

Özel Güney Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Adres
Hisariçi Mahallesi, Orhan Pınar Caddesi, No: 21, Karesi/Balıkesir

Özel Güney Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Telefon
(266) 245 3503

Balıkesir ilimizin Karesi ilçesinde bulunan Özel Güney Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Karesi ilçesinde bulunan Özel Güney Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Gündoğan Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu Karesi Balıkesir başlıklı yazımız ile Özel Gündoğan Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu adres, Özel Gündoğan Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu harita ve Özel Gündoğan Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.