Özel Gülse Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Gülse Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Yenimahalle adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Gülse Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Ankara müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Gülse Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Gülse Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel Gülse Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
Gazi Mahallesi, Çakır Sokak, No: 20, Batıkent, Yenimahalle/Ankara

Özel Gülse Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(312) 213 1369

Ankara ilimizin Yenimahalle ilçesinde bulunan Özel Gülse Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Yenimahalle ilçesinde bulunan Özel Gülse Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Nesil Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Çankaya Ankara başlıklı yazımız ile Özel Nesil Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu adres, Özel Nesil Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu harita ve Özel Nesil Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.