Özel Güler Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Güler Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Ortahisar adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Güler Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Trabzon müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Güler Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Güler Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel Güler Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
Kalkınma Mahallesi, 118 No’lu Sokak,, Ortahisar/Trabzon

Özel Güler Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(462) 325 7894

Trabzon ilimizin Ortahisar ilçesinde bulunan Özel Güler Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Ortahisar ilçesinde bulunan Özel Güler Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Fatih V. Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu Ortahisar Trabzon başlıklı yazımız ile Özel Fatih V. Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu adres, Özel Fatih V. Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu harita ve Özel Fatih V. Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.