Özel Gülbahar Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Gülbahar Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Karesi adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Gülbahar Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Balıkesir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Gülbahar Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Gülbahar Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel Gülbahar Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
Hisariçi Mahallesi, Turan Caddesi, No: 30, Merkez, Balıkesir, Karesi/Balıkesir

Özel Gülbahar Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(266) 245 8481

Balıkesir ilimizin Karesi ilçesinde bulunan Özel Gülbahar Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Karesi ilçesinde bulunan Özel Gülbahar Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Fitnat Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu Karesi Balıkesir başlıklı yazımız ile Özel Fitnat Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu adres, Özel Fitnat Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu harita ve Özel Fitnat Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.