Özel Gelincik Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Gelincik Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Bornova adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Gelincik Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu İzmir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Gelincik Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Gelincik Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel Gelincik Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
Kazım Dirik Mahallesi, 200 Sokak, No: 21 / 3, Bornova/İzmir

Özel Gelincik Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(232) 373 8530

İzmir ilimizin Bornova ilçesinde bulunan Özel Gelincik Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Bornova ilçesinde bulunan Özel Gelincik Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Bornava Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Bornova İzmir başlıklı yazımız ile Özel Bornava Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu adres, Özel Bornava Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu harita ve Özel Bornava Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.