Özel Ferıköy Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Ferıköy Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Şişli adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Ferıköy Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu İstanbul müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Ferıköy Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Ferıköy Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Harita

Özel Ferıköy Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Adres
Cumhuriyet Mahallesi, Ergenekon Caddesi, No: 106, Şişli/İstanbul

Özel Ferıköy Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Telefon
(212) 231 2199

İstanbul ilimizin Şişli ilçesinde bulunan Özel Ferıköy Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Şişli ilçesinde bulunan Özel Ferıköy Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel İstanbul Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Fatih İstanbul başlıklı yazımız ile Özel İstanbul Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu adres, Özel İstanbul Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu harita ve Özel İstanbul Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.