Özel Fatih Çelebi Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Fatih Çelebi Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Serdivan adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Fatih Çelebi Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Sakarya müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Fatih Çelebi Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Fatih Çelebi Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Harita

Özel Fatih Çelebi Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Adres
İstiklal Mahallesi, Çark Caddesi, 253 / B, Serdivan/Sakarya

Özel Fatih Çelebi Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Telefon
(264) 271 4836

Sakarya ilimizin Serdivan ilçesinde bulunan Özel Fatih Çelebi Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Serdivan ilçesinde bulunan Özel Fatih Çelebi Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Firuze Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Sakarya Serdivan Sakarya başlıklı yazımız ile Özel Firuze Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Sakarya adres, Özel Firuze Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Sakarya harita ve Özel Firuze Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Sakarya telefon hakkında bilgiler verilmektedir.