Özel Eylül-2 Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Eylül-2 Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Buca adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Eylül-2 Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu İzmir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Eylül-2 Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Eylül-2 Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel Eylül-2 Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
Adatepe Mahallesi, 3. Sokak, No: 65, Buca/İzmir

Özel Eylül-2 Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(232) 420 9323

İzmir ilimizin Buca ilçesinde bulunan Özel Eylül-2 Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Buca ilçesinde bulunan Özel Eylül-2 Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Beyler Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Buca İzmir başlıklı yazımız ile Özel Beyler Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu adres, Özel Beyler Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu harita ve Özel Beyler Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.