Özel Esil Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Esil Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Buca adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Esil Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu İzmir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Esil Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Esil Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel Esil Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
Erdem Caddesi, 33 / 1, Buca/İzmir

Özel Esil Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(232) 440 1717

İzmir ilimizin Buca ilçesinde bulunan Özel Esil Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Buca ilçesinde bulunan Özel Esil Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Lapiler Deniz Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Buca İzmir başlıklı yazımız ile Özel Lapiler Deniz Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu adres, Özel Lapiler Deniz Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu harita ve Özel Lapiler Deniz Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.