Özel Erter Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Erter Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Serdivan adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Erter Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Sakarya müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Erter Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Erter Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel Erter Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
Kemalpaşa Mahallesi, Üniversite Caddesi, No: 84, Serdivan/Sakarya

Özel Erter Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(264) 346 0398

Sakarya ilimizin Serdivan ilçesinde bulunan Özel Erter Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Serdivan ilçesinde bulunan Özel Erter Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Adatepe Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Serdivan Sakarya başlıklı yazımız ile Özel Adatepe Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu adres, Özel Adatepe Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu harita ve Özel Adatepe Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.