Özel Eras Yükseköğretim Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Eras Yükseköğretim Öğrenci Yurdu Melikgazi adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Eras Yükseköğretim Öğrenci Yurdu Kayseri müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Eras Yükseköğretim Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Eras Yükseköğretim Öğrenci Yurdu Harita

Özel Eras Yükseköğretim Öğrenci Yurdu Adres
Konaklar Mahallesi, Salkım Söğütler Caddesi, No: 85, Melikgazi/Kayseri

Özel Eras Yükseköğretim Öğrenci Yurdu Telefon
(352) 224 8940

Kayseri ilimizin Melikgazi ilçesinde bulunan Özel Eras Yükseköğretim Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Melikgazi ilçesinde bulunan Özel Eras Yükseköğretim Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Poyraz Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu Melikgazi Kayseri başlıklı yazımız ile Özel Poyraz Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu adres, Özel Poyraz Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu harita ve Özel Poyraz Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.