Özel Enver Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Enver Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Bartın Merkez adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Enver Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Bartın müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Enver Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Enver Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Harita

Özel Enver Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Adres
Karaköy Mahallesi, Kozcağız Caddesi, No: 20, Merkez, Bartın Merkez/Bartın

Özel Enver Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Telefon
(378) 228 6370

Bartın ilimizin Bartın Merkez ilçesinde bulunan Özel Enver Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Bartın Merkez ilçesinde bulunan Özel Enver Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Lale Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Bartın Merkez Bartın başlıklı yazımız ile Özel Lale Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu adres, Özel Lale Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu harita ve Özel Lale Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.