Özel Engindeniz Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Engindeniz Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Bornova adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Engindeniz Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu İzmir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Engindeniz Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Engindeniz Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Harita

Özel Engindeniz Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Adres
Erzene Mahallesi, 8. Sokak, No: 46, Bornova/İzmir

Özel Engindeniz Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Telefon
(232) 339 1212

İzmir ilimizin Bornova ilçesinde bulunan Özel Engindeniz Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Bornova ilçesinde bulunan Özel Engindeniz Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Çetin Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Bornova İzmir başlıklı yazımız ile Özel Çetin Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu adres, Özel Çetin Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu harita ve Özel Çetin Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.