Özel Emirali Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Emirali Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Akçaabat adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Emirali Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Trabzon müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Emirali Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Emirali Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel Emirali Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
Söğütlü Orta Mahallesi, Volkan Sokak, No: 9, Akçaabat/Trabzon

Özel Emirali Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(462) 248 8951

Trabzon ilimizin Akçaabat ilçesinde bulunan Özel Emirali Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Akçaabat ilçesinde bulunan Özel Emirali Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Ay Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Akçaabat Trabzon başlıklı yazımız ile Özel Ay Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu adres, Özel Ay Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu harita ve Özel Ay Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.