Özel Emin Yükseköğretim Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Emin Yükseköğretim Öğrenci Yurdu Sındırgı adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Emin Yükseköğretim Öğrenci Yurdu Balıkesir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Emin Yükseköğretim Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Emin Yükseköğretim Öğrenci Yurdu Harita

Özel Emin Yükseköğretim Öğrenci Yurdu Adres
Kurtuluş Mahallesi, Akhisar Caddesi, Yeşilli 2. Sokak, No: 39, Sındırgı/Balıkesir

Özel Emin Yükseköğretim Öğrenci Yurdu Telefon
(266) 516 5055

Balıkesir ilimizin Sındırgı ilçesinde bulunan Özel Emin Yükseköğretim Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Sındırgı ilçesinde bulunan Özel Emin Yükseköğretim Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Çamlıca Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu Sındırgı Sındırgı Balıkesir başlıklı yazımız ile Özel Çamlıca Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu Sındırgı adres, Özel Çamlıca Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu Sındırgı harita ve Özel Çamlıca Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu Sındırgı telefon hakkında bilgiler verilmektedir.