Özel Emin Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Emin Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Çanakkale Merkez adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Emin Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Çanakkale müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Emin Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Emin Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel Emin Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
Cevat Paşa Mahallesi, Cebidelik Mahallesi, Efendi Sokak, Merkez, Çanakkale Merkez/Çanakkale

Özel Emin Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(286) 213 7662

Çanakkale ilimizin Çanakkale Merkez ilçesinde bulunan Özel Emin Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Çanakkale Merkez ilçesinde bulunan Özel Emin Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Ardes Yükseköğretim Öğrenci Yurdu Çanakkale Merkez Çanakkale başlıklı yazımız ile Özel Ardes Yükseköğretim Öğrenci Yurdu adres, Özel Ardes Yükseköğretim Öğrenci Yurdu harita ve Özel Ardes Yükseköğretim Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.