Özel Elif Yükseköğretim Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Elif Yükseköğretim Öğrenci Yurdu Yalova Merkez adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Elif Yükseköğretim Öğrenci Yurdu Yalova müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Elif Yükseköğretim Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Elif Yükseköğretim Öğrenci Yurdu Harita

Özel Elif Yükseköğretim Öğrenci Yurdu Adres
Vatan Caddesi, Nar Sokak, No: 15 Yalova, Merkez, Yalova Merkez/Yalova

Özel Elif Yükseköğretim Öğrenci Yurdu Telefon
(226) 814 2633

Yalova ilimizin Yalova Merkez ilçesinde bulunan Özel Elif Yükseköğretim Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Yalova Merkez ilçesinde bulunan Özel Elif Yükseköğretim Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Nergis-İnci Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Yalova Merkez Yalova başlıklı yazımız ile Özel Nergis-İnci Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu adres, Özel Nergis-İnci Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu harita ve Özel Nergis-İnci Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.