Özel Elif Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Elif Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Kandıra adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Elif Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Kocaeli müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Elif Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Elif Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel Elif Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
Aydınlık Mahallesi, Milli Eğemenlik Caddesi, No: 11, Kandıra/Kocaeli

Özel Elif Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(262) 551 3719

Kocaeli ilimizin Kandıra ilçesinde bulunan Özel Elif Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Kandıra ilçesinde bulunan Özel Elif Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Menba Kandıra Küre Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu Kandıra Kocaeli başlıklı yazımız ile Özel Menba Kandıra Küre Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu adres, Özel Menba Kandıra Küre Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu harita ve Özel Menba Kandıra Küre Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.