Özel Ekin Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Buca iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Ekin Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Buca Buca adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Ekin Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Buca İzmir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Ekin Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Buca yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Ekin Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Buca Harita

Özel Ekin Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Buca Adres
170. Sokak No: 8, Buca/İzmir

Özel Ekin Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Buca Telefon
(232) 440 8180

İzmir ilimizin Buca ilçesinde bulunan Özel Ekin Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Buca ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Buca ilçesinde bulunan Özel Ekin Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Buca iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Buca Yıldız Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Buca İzmir başlıklı yazımız ile Özel Buca Yıldız Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu adres, Özel Buca Yıldız Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu harita ve Özel Buca Yıldız Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.