Özel Egelim Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Egelim Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Bornova adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Egelim Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu İzmir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Egelim Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Egelim Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel Egelim Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
Kazım Dirik Mahallesi, 259 Sokak, No: 12, Bornova/İzmir

Özel Egelim Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(232) 348 8406

İzmir ilimizin Bornova ilçesinde bulunan Özel Egelim Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Bornova ilçesinde bulunan Özel Egelim Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Kumlu Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Bornova İzmir başlıklı yazımız ile Özel Kumlu Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu adres, Özel Kumlu Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu harita ve Özel Kumlu Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.