Özel Ege Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Buca iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Ege Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Buca Buca adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Ege Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Buca İzmir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Ege Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Buca yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Ege Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Buca Harita

Özel Ege Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Buca Adres
Barış Manço Mahallesi, 113. Sokak, No: 15, Buca/İzmir

Özel Ege Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Buca Telefon
(232) 442 0204

İzmir ilimizin Buca ilçesinde bulunan Özel Ege Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Buca ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Buca ilçesinde bulunan Özel Ege Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Buca iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Hoca Ahmet Yesevi Öğrenci Yurdu Buca İzmir başlıklı yazımız ile Hoca Ahmet Yesevi Öğrenci Yurdu adres, Hoca Ahmet Yesevi Öğrenci Yurdu harita ve Hoca Ahmet Yesevi Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.