Özel Ege Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Ege Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Beşiktaş adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Ege Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu İstanbul müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Ege Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Ege Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel Ege Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
Sinanpaşa Mahallesi, Köyiçi Mektep Sokak, No: 13, Beşiktaş/İstanbul

Özel Ege Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(212) 236 2093

İstanbul ilimizin Beşiktaş ilçesinde bulunan Özel Ege Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Beşiktaş ilçesinde bulunan Özel Ege Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Kocatepe Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu Bayrampaşa İstanbul başlıklı yazımız ile Özel Kocatepe Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu adres, Özel Kocatepe Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu harita ve Özel Kocatepe Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.