Özel Eflatun Anadolu Sağlık Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Eflatun Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Sur adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Eflatun Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Diyarbakır müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Eflatun Anadolu Sağlık Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Eflatun Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Harita

Özel Eflatun Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Adres
Yeşil Vadi Mahallesi, Yeni Mardin Yolu No: 241, Sur/Diyarbakır

Özel Eflatun Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Telefon
(412) 318 2200

Diyarbakır ilimizin Sur ilçesinde bulunan Özel Eflatun Anadolu Sağlık Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Sur ilçesinde bulunan Özel Eflatun Anadolu Sağlık Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Diyarbakır Eflatun Anaokulu Sur Diyarbakır başlıklı yazımız ile Özel Diyarbakır Eflatun Anaokulu adres, Özel Diyarbakır Eflatun Anaokulu harita ve Özel Diyarbakır Eflatun Anaokulu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.