Özel Eda Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Eda Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Balçova adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Eda Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu İzmir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Eda Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Eda Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel Eda Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
Meltem Sokak, No: 16, Balçova/İzmir

Özel Eda Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(232) 279 1860

İzmir ilimizin Balçova ilçesinde bulunan Özel Eda Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Balçova ilçesinde bulunan Özel Eda Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Yeni Mahalle Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu Aliağa İzmir başlıklı yazımız ile Özel Yeni Mahalle Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu adres, Özel Yeni Mahalle Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu harita ve Özel Yeni Mahalle Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.