Özel Durukan Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Durukan Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Şehzadeler adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Durukan Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Manisa müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Durukan Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Durukan Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel Durukan Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
Laleli Mahallesi, Mimar Sinan Bulvarı No: 230, Şehzdeler, Manisa, Şehzadeler/Manisa

Özel Durukan Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(236) 211 4945

Manisa ilimizin Şehzadeler ilçesinde bulunan Özel Durukan Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Şehzadeler ilçesinde bulunan Özel Durukan Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Büşra Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Şehzadeler Manisa başlıklı yazımız ile Özel Büşra Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu adres, Özel Büşra Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu harita ve Özel Büşra Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.