Özel Dolunay Yükseköğretim Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Dolunay Yükseköğretim Öğrenci Yurdu Nilüfer adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Dolunay Yükseköğretim Öğrenci Yurdu Bursa müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Dolunay Yükseköğretim Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Dolunay Yükseköğretim Öğrenci Yurdu Harita

Özel Dolunay Yükseköğretim Öğrenci Yurdu Adres
Görüklü Beldesi Dumlupınar Mahallesi, Dolunay Sitesi, Nilüfer/Bursa

Özel Dolunay Yükseköğretim Öğrenci Yurdu Telefon
(224) 483 2847

Bursa ilimizin Nilüfer ilçesinde bulunan Özel Dolunay Yükseköğretim Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Nilüfer ilçesinde bulunan Özel Dolunay Yükseköğretim Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Kotyd Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu Keles Bursa başlıklı yazımız ile Özel Kotyd Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu adres, Özel Kotyd Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu harita ve Özel Kotyd Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.