Özel Diyar Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Diyar Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Karaman Merkez adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Diyar Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Karaman müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Diyar Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Diyar Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel Diyar Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
Nefise Sultan Mahallesi, 230 Sokak, Merkez, Karaman Merkez/Karaman

Özel Diyar Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(338) 214 9177

Karaman ilimizin Karaman Merkez ilçesinde bulunan Özel Diyar Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Karaman Merkez ilçesinde bulunan Özel Diyar Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel İrem Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Karaman Merkez Karaman başlıklı yazımız ile Özel İrem Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu adres, Özel İrem Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu harita ve Özel İrem Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.