Özel Diyanet Vakfı Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Diyanet Vakfı Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Kastamonu Merkez adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Diyanet Vakfı Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Kastamonu müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Diyanet Vakfı Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Diyanet Vakfı Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel Diyanet Vakfı Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
İnönü Mahallesi, Sinanderesı Sokak, No: 6, Merkez, Kastamonu Merkez/Kastamonu

Özel Diyanet Vakfı Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(366) 215 3543

Kastamonu ilimizin Kastamonu Merkez ilçesinde bulunan Özel Diyanet Vakfı Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Kastamonu Merkez ilçesinde bulunan Özel Diyanet Vakfı Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Çamlıca Öğrenci Yurdu Kastamonu Cide Kastamonu başlıklı yazımız ile Çamlıca Öğrenci Yurdu Kastamonu adres, Çamlıca Öğrenci Yurdu Kastamonu harita ve Çamlıca Öğrenci Yurdu Kastamonu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.