Özel Dıramalı Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Dıramalı Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Buca adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Dıramalı Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu İzmir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Dıramalı Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Dıramalı Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Harita

Özel Dıramalı Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Adres
113. Sokak, No: 26 / A, Buca/İzmir

Özel Dıramalı Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Telefon
(232) 420 3202

İzmir ilimizin Buca ilçesinde bulunan Özel Dıramalı Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Buca ilçesinde bulunan Özel Dıramalı Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Özbakırcı Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Buca İzmir başlıklı yazımız ile Özel Özbakırcı Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu adres, Özel Özbakırcı Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu harita ve Özel Özbakırcı Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.