Özel Denizkızı Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Denizkızı Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Karesi adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Denizkızı Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Balıkesir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Denizkızı Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Denizkızı Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel Denizkızı Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
Kasaplar Mahallesi, Soma Caddesi, No: 129, Karesi/Balıkesir

Özel Denizkızı Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(266) 221 3030

Balıkesir ilimizin Karesi ilçesinde bulunan Özel Denizkızı Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Karesi ilçesinde bulunan Özel Denizkızı Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Sedef Yavaşçalar Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu Karesi Balıkesir başlıklı yazımız ile Özel Sedef Yavaşçalar Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu adres, Özel Sedef Yavaşçalar Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu harita ve Özel Sedef Yavaşçalar Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.