Özel Deniz Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Deniz Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Bandırma adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Deniz Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Balıkesir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Deniz Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Deniz Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel Deniz Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
Haydar Çavuş Mahallesi, Evyap Sokak, No: 1, Bandırma/Balıkesir

Özel Deniz Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(266) 713 3355

Balıkesir ilimizin Bandırma ilçesinde bulunan Özel Deniz Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Bandırma ilçesinde bulunan Özel Deniz Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Arif Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Bandırma Balıkesir başlıklı yazımız ile Özel Arif Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu adres, Özel Arif Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu harita ve Özel Arif Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.