Özel Demirel Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Demirel Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Kocasinan adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Demirel Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Kayseri müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Demirel Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Demirel Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel Demirel Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
Sahabiye Mahallesi, Mete Caddesi, No: 14 Kat:1- 2-3-4-5-6 Giriş Kat, Kocasinan/Kayseri

Özel Demirel Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(352) 231 9333

Kayseri ilimizin Kocasinan ilçesinde bulunan Özel Demirel Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Kocasinan ilçesinde bulunan Özel Demirel Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Hamidiye Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu Bünyan Kayseri başlıklı yazımız ile Özel Hamidiye Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu adres, Özel Hamidiye Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu harita ve Özel Hamidiye Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.