Özel Demiraslan Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Demiraslan Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Karesi adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Demiraslan Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Balıkesir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Demiraslan Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Demiraslan Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel Demiraslan Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
Kasaplar Mahallesi, Yeni İzmir Yolu No: 40, Karesi/Balıkesir

Özel Demiraslan Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(266) 244 3427

Balıkesir ilimizin Karesi ilçesinde bulunan Özel Demiraslan Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Karesi ilçesinde bulunan Özel Demiraslan Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Okan Kampüs Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Karesi Balıkesir başlıklı yazımız ile Özel Okan Kampüs Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu adres, Özel Okan Kampüs Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu harita ve Özel Okan Kampüs Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.